PMP Deneme Sınavı

 

PMP sınavını kazanma şansınızı yükseltmek için; size 200 soruluk Türkçe ve İngilizce seçenekli gerçek sınav soruları içerik ve formatında, deneme sınavı fırsatı sunuyoruz!

PMP hazırlık maratonunda sürekli hedef odaklı çalışmanız gerekir. Yoğun iş temponuzu ve sosyal yaşantınızı dengelerken, 600-700 sayfalık kitapları devirip, minimum 100 saatlik bir çalışma eforu çokça fedakârlık gerektirir.

Gelin, önce mevcut durumunuzu PMP deneme sınavımızda birlikte tespit edelim. Sınav sonrasında, PMP hocalarımız ve sınav uzmanlarımızın görüşleri doğrultusunda, kişiye özel hazırlayacağımız değerlendirme raporumuz ile iyileştirmeniz gereken konuları sizlere bildirelim. Sınavda kazanma şansınızı yükseltmek için size özel sınav stratejilerimizi, püf noktalarımızı ve ipuçlarımızı paylaşalım.

Her ay düzenli olarak deneme sınavlarımızı takip etmeniz durumunda; PMP hazırlık sürecinizdeki gelişiminizi istatistiksel olarak izleyebiliyor ve objektif olarak değerlendirebiliyor olacaksınız.

Deneme sınavları, sınavı kazanma şansınızı artırmak, gelişiminizi gözlemleyip bilinçli olarak süreci kontrol edip, PMP sertifikasını garanti altına alabilmek için büyük bir motivasyon kaynağı olacaktır, kaçırmayın!

Eğitim Süresi: 4 Saat

Ön Koşul: Yok

Eğitim takvimi ile ilgili detaylı bilgi için, lütfen tıklayınız